Godziny otwarcia : Dni robocze 7:00 - 20:00, Sobota 8:00 - 12:00
  Kontakt: : 22 253 45 55

Nasi Lekarze

dr Mirosława Bieniawska – Toczyska

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii oraz rehabilitacji medycznej, przyjmuje dzieci bez ograniczeń wiekowych oraz dorosłych.
Uczestnik wielu kursów, m.in. „Systemy nawigacji w ortopedii”, „Zabiegi rekonstrukcyjne w chirurgii ręki”, „Boczne skrzywienia i zespoły bólowe kręgosłupa”, „Wrodzone i nabyte wady stóp”.

Doświadczenie zawodowe zdobywane m.in. w II Klinice Rehabilitacji w STOCER (Konstancin-Jeziorna), w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji, w Poradni Wad Budowy i Postawy Specjalistycznej Przychodni dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie. Dodatkowo prowadzenie ostrych dyżurów z chirurgii urazowo – ortopedycznej.
Przeprowadzanie operacji pacjentów ortopedycznych i urazowych. Doświadczenie w prowadzeniu poradni preluksacyjnej, w badaniach przesiewowych 10- latków w szkołach podstawowych.

Oprócz konsultacji, doktor wykonuje blokady dostawowe, iniekcje i punkcje, dobiera sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny oraz leczy zachowawczo dysplazje stawu biodrowego. Zajmuje się dolegliwościami bólowymi ze strony narządu ruchu, bólami przeciążeniowymi mięśni, urazami, kontroluje stawy biodrowe u niemowląt. Ustala indywidualny program ćwiczeń korekcyjnych i leczniczych, dobiera i zleca zabiegi fizjoterapeutyczne oraz kinezyterapię.