Godziny otwarcia : Dni robocze 7:00 - 20:00, Sobota 8:00 - 12:00
  Kontakt: : 22 253 45 55

ROZWIJAMY GINEKOLOGIĘ!

Zapraszamy na wizyty do nowego specjalisty ginekologa – dr Jerzego Chojeckiego. Lekarz wykonuje zarówno badania USG, jak również przyjmuje w ramach konsultacji.

Lek. Jerzy Chojecki, specjalista położnictwa i ginekologii, absolwent Akademii Medycznej w Lublinie.
Posiada certyfikat uprawniający do wykonywania pełnego zakresu badań ultrasonograficznych w zakresie ginekologii i położnictwa oraz certyfikat FMF pozwalający wykonywać badania usg z zakresu oceny ryzyka wad genetycznych.
Znajomość języka angielskiego i rosyjskiego.

Dr Jerzy Chojecki będzie przyjmował w czwartki 2 lub 3 razy w miesiącu w godzinach 9:00-13:00. Cena konsultacji to 150 zł.

Potrzebujesz opieki podczas ciąży?

Nasi specjaliści wykonują badania USG w każdym okresie ciąży, badania ginekologiczne przez powłoki brzuszne oraz transwaginalne, cytologię, wymazy oraz kierują na badania genetyczne, które następnie pacjentka może wykonać w naszym punkcie pobrań.

CENNIK USŁUG

Zapisać się mogą Państwo poprzez formularz kontaktowy oraz telefonicznie (22 253 45 55)

Każda kobieta wie, jak ważny dla jej życia jest specjalista ginekolog. Dzięki wizytom u niego można ustrzec się wielu schorzeń ginekologicznych, jak również bezpiecznie prowadzić swoją ciążę.

Do diagnostyki obrazowej nasi specjaliści używają nowoczesnego specjalistycznego aparatu Voluson E8 Expert, który charakteryzuje się:

 • doskonałą jakością generowanych obrazów, co zwiększa trafność stawianych diagnoz lekarza ginekologa dzięki niezwykłej przejrzystości obrazu,
 • łatwym obrazowaniem w trybie 2D/3D
 • zaawansowanymi technologiami 3D/4D
 • unikalnymi rozwiązaniami w zakresie diagnostyki chorób kobiecych (m. in. Beamformer).

Aparaty firmy Voluson od lat z powodzeniem używane są w gabinetach ginekologicznych oraz cieszą się wysoką renomą oraz zadowoleniem lekarzy i pacjentów.

voluson aparat usg

Voluson E8 Expert

Diagnostyka laboratoryjna dla kobiet

Wykonasz u nas również takie ginekologiczne badania laboratoryjne, jak:

 • Test Prenatalny Harmony™, który przeznaczony jest do wczesnej i wiarygodnej diagnostyki zespołu Downa i innych trisomii płodu. Opcjonalnie umożliwia określenie płci płodu i wykrywa zaburzenia chromosomów płciowych (X,Y). Na badanie kieruje lekarz podczas konsultacji
 • PAPPA-A w krwi, czyli oznaczenie osoczowego białka ciążowego A w surowicy,  stosowane w przesiewowych badaniach  prenatalnych ryzyka wad chromosomowych płodu w pierwszym trymestrze ciąży
 • Test ROMA, który pozwala na ocenę ryzyka raka jajnika zgodnie z algorytmem ROMA
 • Wymaz z pochwy w kierunku paciorkowców grupy B (GBS) – badanie wykonywane w opiece perinatalnej, u ciężarnych i w diagnostyce zagrożonych zakażeniem i zakażonych noworodków
 • Badanie cytologiczne – badanie wykonywane w celu wykrycia zmian patologicznych u pacjentki
 • Cytologia cienkowarstwowa (LBC)  – badanie przydatne w profilaktyce i diagnostyce raka szyjki macicy i dodatkowo w diagnostyce zakażeń HPV i Chlamydia trachomatis
 • Beta-HCG (β-HCG lub bHCG) – test stosowany w celu potwierdzenia oraz oceny rozwoju ciąży
 • badania hormonalne, m. in.: TSH, FT3 (T3), FT4 (T4), FSH, AMH, Estradiol, Progesteron, DHEA, DHEA-S, HCG, HPV, LH, SHBG, Testesteron, Testosteron wolny, 17-hydroksyprogesteron.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *