Poradnia dla dzieci

Chłopiec i miś

Poradnia dziecięca w Green Medica to pediatrzy, którzy świadczą opiekę lekarską finansowaną przez NFZ oraz wybitni lekarze z różnymi specjalizacjami dziecięcymi, opiekujący się małymi pacjentami w ramach wizyt odpłatnych.

W przychodni Green Medica znajdą Państwo opiekę w większości problemów zdrowotnych wieku dziecięcego. Są to najlepsi polscy specjaliści w swoich dziedzinach:

  • pediatra,
  • laryngolog,
  • logopeda,
  • ortopeda,
  • psycholog,

 

Dziecko jest naszym najważniejszym pacjentem. Traktujemy go z szacunkiem należnym każdemu człowiekowi. Naszym założeniem jest pełna wiedza chorego o jego stanie, przyczynach i skutkach. Komunikujemy dziecku możliwie dużo i możliwie zrozumiałym dla niego językiem. Kreujemy atmosferę zaufania i serdeczności.  

Jeśli Państwa dzieci jeszcze nie są naszymi pacjentami – zachęcamy do wypełnienia deklaracji NFZ dostępnej na naszej stronie on-line i zgłoszenie się do przychodni.

 

Profilaktyka

Szczególną uwagę przywiązujemy do profilaktyki. Nasi lekarze interesują się różnymi aspektami życia dziecka, bo mamy świadomość, że wzajemnie na siebie wpływają. A Państwo zyskują pewność, że nie muszą znać się na wszystkim.

Opracowujemy najciekawsze zagadnienia związane ze zdrowiem dziecka na każdym etapie jego rozwoju i publikujemy je na naszej stronie internetowej >>

Zapraszamy do lektury i zgłaszania interesujących Państwa tematów.