Rehabilitacja

Ciesz się sprawnością

Warunki pracy, stres, siedzący tryb życia – wszystko to wpływa na stan organizmu. Najpierw pojawia się napięcie w mięśniach, które trochę przeszkadza, ale przecież nie boli, później zmniejsza się ruchomość poszczególnych stawów, którego nawet się nie zauważa. Na koniec pojawia się ból, którego nie sposób przeoczyć. Nasi specjaliści są w stanie nie dopuścić do ostatniego etapu. A to tylko czubek góry lodowej w ofercie rehabilitacyjnej Green Medica.

Doświadczeni fizjoterapeuci i lekarze specjaliści Green Medica dysponują nowoczesnym sprzętem zapewniającym pełen zakres zabiegów fizykoterapii, kinezyterapii i terapii manualnej. Dzięki dobrze poprowadzonej rehabilitacji (łac. „re” i „habilitos” - przywrócenie zdolności/sprawności fizycznej) możesz ponownie cieszyć się jakością życia.

Prowadzimy rehabilitację w zakresie schorzeń narządów ruchu. Zapraszamy pacjentów w różnym wieku z dolegliwościami przewlekłymi, przeciążeniowymi, leczących urazy lub znajdujących się w fazie pooperacyjnej.
Gwarantujemy wysoki poziom przeprowadzanych zabiegów, a miła atmosfera stworzona przez naszych rehabilitantów dodatkowo pomoże w procesie powrotu do zdrowia.

Nasz zespół:

  • mgr Maciej Różewski - fizjoterapeuta
  • mgr Piotr Niedzielski - fizjoterapeuta
  • mgr Marta Mielcarska - fizjoterapeuta, fizjoterapeuta dziecięcy NDT BOBATH
  • lic Maciej Węgrzyn - fizjoterapeuta, masażysta