Przychodnia :

Dni robocze 7:30 - 18:30, Sobota - nieczynne

Laboratorium : Dni robocze 8:00 - 10:30, Sobota - nieczynne
  Kontakt: : 22 253 45 55

Podstawowa Opieka Zdrowotna NFZ

Opieka lekarza rodzinnego w Green Medica to szczególna troska o każdego członka rodziny będącego pacjentem przychodni. Pragniemy nie tylko doraźnie leczyć objawy chorób, ale również wspierać w zakresie profilaktyki zdrowotnej, służyć szeroką wiedzą medyczną z uwzględnieniem specyfiki indywidulanych przypadków.

W naszej przychodni czeka na pacjentów wiele udogodnień. Możliwość rejestracji on-line, sprawdzania terminu wizyty oraz dostępu do wyników badań przez internet. Wystarczy jedynie zalogować się w Strefie Pacjenta.

DLA DZIECI

Pediatra

Poradnia dziecięca w Green Medica to pediatrzy, którzy świadczą opiekę lekarską finansowaną przez NFZ oraz wybitni lekarze z różnymi specjalizacjami dziecięcymi, opiekujący się małymi pacjentami w ramach wizyt odpłatnych.

W przychodni Green Medica znajdą Państwo opiekę w większości problemów zdrowotnych wieku dziecięcego. Są to najlepsi polscy specjaliści w swoich dziedzinach:

  • pediatra,
  • ortopeda,
  • psycholog,

Dziecko jest naszym najważniejszym pacjentem. Traktujemy go z szacunkiem należnym każdemu człowiekowi. Naszym założeniem jest pełna wiedza chorego o jego stanie, przyczynach i skutkach. Komunikujemy dziecku możliwie dużo i możliwie zrozumiałym dla niego językiem. Kreujemy atmosferę zaufania i serdeczności.

Jeśli Państwa dzieci jeszcze nie są naszymi pacjentami – zachęcamy do wypełnienia deklaracji NFZ dostępnej na naszej stronie on-line i zgłoszenie się do przychodni.

Profilaktyka

Szczególną uwagę przywiązujemy do profilaktyki. Nasi lekarze interesują się różnymi aspektami życia dziecka, bo mamy świadomość, że wzajemnie na siebie wpływają. A Państwo zyskują pewność, że nie muszą znać się na wszystkim.

Opracowujemy najciekawsze zagadnienia związane ze zdrowiem dziecka na każdym etapie jego rozwoju i publikujemy je na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do lektury i zgłaszania interesujących Państwa tematów.

Badania laboratoryjne i diagnostyka

Wykonujemy również dla Naszych Pacjentów w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej badania laboratoryjne krwi, kału, moczu, wymazy oraz posiewy mikrobiologiczne na które kieruje lekarz pierwszego kontaktu.

LISTA BADAŃ REFUNDOWANYCH – POZ

 

DLA DOROSŁYCH

W zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej prowadzimy poradnię dla osób dorosłych. Nasze usługi są świadczone w ramach ubezpieczenia NFZ oraz prywanie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Ministerstwa Zdrowia oraz Narodowego Funduszu Zdrowia.